Vodafone Red 4.5G Red XS

Vodafone red kendinizi özel hissettirecek bir uygulama.Size bu paket hakkında biraz bilgi verelim. Vodafone red XS paketi’ne ister internet üzerinden başvuru yaptığınızda vodafone bayiinden ayağınıza gelerek kayıt yaptırabilirsiniz. Bu paketin özellikleri kayıt ve iptal hakkında bilgi verelim. Öncelikle kayıt hakkında bilgi verelim; İnternet üzerinden, bayilerden veya müşteri hizmetlerinden işlem yapabilirsiniz. Başvuru yaptınız ve Vodafone red 4 5G red XS paketine geçtiniz.

Öncelikle paket ücreti kontratı fiyatı 49TL, kontratsız paket fiyatı 60 TL’dir. Paket içerisinde 4 GB internet, 1000 dakika konuşma paketi, 1000 sms ve vodafonelularla sınırsız konuşma içermektedir. Ayrıca vodafone red 4.5G XS abonesiyseniz red abonelerine özel indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Bu indirimlere vodafone sitesinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Red 4 5G Red XS

Red 4.5G Red XS Nasıl Yapılır?

Bu pakete Vodafone bayilerinden veya Vodafone internet sitesindeki formu doldurarak sahip olabilirsiniz.

Red 4.5G Red XS Nasıl İptal Edilir?

Bu paket hakkında belirtmemiş gereken bazı bilgilerde mevcut. Paketten çıkmak istediğinizde Eğer taahhüt ettiğiniz ve imzaladığınız sözleşmeyi iyi okumanız da fayda var. Taahhüt ettiğiniz ve indirim aldığınız her ay için vodafone’a ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun haricinde iptal işlemini başvuruda olduğu gibi bayiilerden veya müşteri hizmetlerinden taahhüdünü öğrenerek iptal işlemini yapabileceğinizi belirtelim.

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın