Vodafone Red 4 5G Red Elite

Vodafone’dan yeni gelenlere veya Vodafone müşterilerine sunduğu avantajlı ve bol kullanımlı bir abonelik paketi olan Vodafone Red 4 5G Red Elite tarifesine abone olmak için www.vodafone.com.tr adresinden form doldurmak yeterli. Gerekli formun doldurulmasının ardından adresinize sözleşme imzalamanız için gelecek kurye ile sözleşmenize mobil imza atarak abonelik işlemlerinizi kolaylıkla tamamlamış olursunuz. Numaranız değişmeden bu tarifeden faydalanmak da mümkündür.

Vodafone Red 4 5G Red Elite

Red 4.5G Red Elite Nasıl Yapılır?

Bu Tarifeyi yapabilmeniz için Vodafone bayilerine gitmeniz gerekmektedir. Kullanıcılarına 4.5G hızında 25 GB internet, her yöne 10.000 dakika konuşma süresi ve 1000 sms imkânı sunan bu pakete taahhüt vermeniz karşılığında 159 liraya, taahhütsüz olarak da 170 liraya faydalanmak mümkün. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan ve dünyanın en büyük telekomünikasyon firmaları arasında yer alan Vodafone ile Türkiye’nin her yanını saran kapsama ağından ve internet hızından faydalanırken, Dünya üzerinde herhangi bir noktadan da aynı tarife seçenekleri ile ekstra ücret ödemeden faydalanabilir, Size özel ayrıcalıklar sunan Vodafone dünyasında yer alabilirsiniz. Taahüt işlemleri sonrasında bir yıllık süre ile bu paketten faydalanırken taahhüttün bitmesinin ardından aynı seçenekler ile taahhütsüz fiyattan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Red 4.5G Red Elite Nasıl İptal Edilir?

Bu tarifenin iptali için taahhüt süresinin bitmesini beklemeniz gerekmektedir. Eğer çıkmak istiyorsanız belli bir ceza ücreti ödeyerek bu tarifeden çıkabilirsiniz. Bunun için Vodafone bayine gitmeniz gerekmektedir.