Vodafone Merhaba Paketi

Vodafone Merhaba Paketi ile artık aklınız çocuğunuzda kalmayacak. Ebeveynleri sevindiren bu paket ile çocuğunuzun nerede olduğunu kendi telefonunuzdan takip edebilecek ve bunu ilk 3 ay hiç ücret ödemeden yapabileceksiniz. Ayrıca Merhaba Kulübüne ait çeşitli indirimleri, kampanyaları dilerseniz hat üzerinden alabileceğiniz cihazlarla ilgili kampanyaları da takip edebileceğiniz bu paket fiyat olarak da oldukça uygun.

7-13 yaş arasında çocukları kapsayan bu uygulamada bireysel faturalı hat aboneleri rahatlıkla faydalanabilecekler. Ayrıca çocuğunuz hattına tanımlı olan 200 dakika, 1000 sms ve 1 GB interneti kullandığında otomatik olarak hat kullanıma kapanır. Sizde böylece ekstra fatura derdiyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çocuk kaçırma vakalarından sonra, fark yaratmayı amaçlayan Vodafone, sadece 29 TL’ye Her yöne 200dakika, yine Her yöne 1000 SMS, 1 GB interneti kapsıyor.

Vodafone Merhaba Paketi

Merhaba Paketi Nasıl Yapılır?

Buradayım uygulamasını etkinleştirebilmek için BURADAYIM yazıp 6666′ ya sms gönderebilir, ya da Vodafone’un sitesinden QR kodunu kendi telefonunuzdan ya da çocuğunuzun telefondan okutabilirsiniz. Merhaba Paketi ile çocuğunuzun nerede olduğunu görebilmek için Apple App Store veya Google Play Store’dan uygulamayı anında indirmeniz mümkün.

Merhaba Paketi Nasıl İptal Edilir?

24 aylık taahhüt verdiğiniz için 24 ayın bitmesini beklemeniz gerekmektedir. Taahhüt bittiğinde paketiniz de bitmiş olur. 

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın