Vodafone Gençlere Özel Esnek Tarifeler

Vodafone Gençlere Özel Esnek Tarifeler iki başlık altında yer almış müşterilerini oldukça memnun eden bir tarife çeşididir. İlk olarak Vodafone’a yeni geçmiş olan müşterilere sunulan bu tarife de bulunan seçenekleri şöyle sıralayabiliriz: Esnek XS tarifesi, aylık 17 lira ile 750 dakika 5.000 sms ve 1 GB internet olmasının yanında YouTube, Facebook,Twitter ve İzlesene sitelerine özel 2GB da internet olmak üzere hediye takdim edilmektedir. Burada önemli bir nokta olarak belirtilmesi gereken Vodafone’a geçip Esnek XS tarifesini tercih ettikten sonra yapılması gereken 2GB bedava internete sahip olmak için

Vodafone Gençlere Özel Esnek Tarifeler

Vodafone Gençlere Özel Esnek Tarifeler Nasıl Yapılır?

FATURASIZ YOKARTIK yazılıp 3636′ya gönderilmelidir. Esnek S tarifesi ise ayda 22 lira karşılığında yine 750 dakika 5.000 sms ve farklılık olarak 2GB internet ile birlikte Facebook, Twitter, YouTube ve İzlesene sitelerinde 2GB daha internete sahip olabilirsiniz. Esnek XS paketinde olduğu gibi bu uygulamada da bedava interneti kapmak için hiçbir değişiklik yapmadan aynı işlem öngörülmüştür. Esnek M tarifesi aylık 28 lira ile 3GB internet, 750 dakika, 5.000 sms yine bahsi geçen web sitelerinde 2GB bedava internet verilmektedir.

 

Faturasız esnek Spotlfy 2.5GB tarifesi de 28.90 lira ile 500 dakika 5000 sms ve 2.5GB olmak üzere yine bahsi geçen web sitelerine 2GB ücretsiz erişim sağlamaya olanak tanır. Ücretsiz internet için işlem aynen tekrarlanır. Son olarak Yeni Özgür Genç tarifesi ile de 10 dakikası 60 kuruşa konuşabilirsiniz. Diğer başlık ise mevcut vodafone’lular içindir. Esnek süper tarife ile 25 tl karşılığı 400 dakika 5.000 sms sağlanır. Söz konusu bu tarifelerin hepsinde dakikalar her yöne kullanılabilmektedir.

Gençlere Özel Esnek Tarifeler Nasıl İptal Edilir?

Paket 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün sonunda paketiniz istemezseniz kendi kendine iptal olur. 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın