Vodafone Faturasız Esnek Maksi

Murat Ç.

Yazarın şu ana kadar yazılmış 233 makalesi bulunuyor.
  • 25 Ağustos 2016
  • 2.847 kez görüntülendi.

Vodafone’un faturasız hatlarda kullanıcılarına sunduğu avantajlı tarifelerin başında gelen Vodafone Faturasız Esnek Maksi tarifesine geçmeniz durumunda aylık 32 TL karşılığında 750 dakika konuşma 3 GB internet ve 5000 sms kullanımına sahip oluyorsunuz. Ülkemizde yapmış olduğu büyük yatırımlar ile de bir dünya markası olduğunu ispatlayan Vodafone ile yüksek kapsama alanlarına sahip olan ve her geçen gün artan kullanıcı kapasitesine dahil olun, yüksek çekim kalitesi ve hızlı ve kesintisiz internet deneyiminin tadını çıkarın. Üstelik Vodafone Faturasız Esnek Maksi tarifesinde ekstra ödeme sürprizlerinden kaçının. Tarifenize ek kullanım paketleri satın almak istediğinizde 30 TL karşılığında 1 GB ücretsiz internet kampanyasından da faydalanabilirsiniz.

 

Vodafone Faturasız Esnek Maksi Nasıl Yapılır?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Esnek Maksi yazıp 7000 e sms göndermeleri gerekmektedir.

Faturasız Esnek Maksi Nasıl iptal Edilir?

Faturasız esnek maksi paketini iptal etmek için vodafone bayilerinden veya vodafone müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Hattımı Vodafone na taşıdım bulundugum bölgede çekim gücü yok cama yapışıyoruz siz hala kapsama alanı diyorsunuz 5 günde taşınması gereken hattım 9 gün sürdü hiç yakışmadı 5 gün fazladan fatura bedeli odeyecegim bize söylenen le uygulanan farklı bugün açılan hattımı başka operatör e tasiyacagim ya bayilerinize doğru bilgi veren insanları toplayin yada musteri kaybedin Facebook da paylaşım yapicam Vodafone na gecmesinler

BİR YORUM YAZ