Vodafone Faturalı Esnek S

Vodafone faturalı hat kullanıcılarına özel Vodafone Faturalı Esnek S tarifesi özellikle mesajlaşmaya doyamayan tüm bireysel hat kullanıcıları için uygun bir tarifedir. Heryöne 750 dakika, 2 GB internet ve 5000 SMS ise doyasıya konuşabilir, mesajlaşabilir ve internetin tadını çıkarabilirsiniz. Esnek tarifelerden yararlanabilmek için 7-26 yaş aralığında olmanız gerekir.

Vodafone Faturalı Esnek SFaturalı Esnek S nasıl yapılır?

ESNEKS yazıp 7000’e SMS göndererek tarife geçiş yapabilir, ya da Vodafone Cep Merkezine giderek oradan da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 18 yaşının altındaki kişilerin hatları aileleri üzerine olacağı için, aileleri tarafından kullanıcı olarak gösterildikten sonra kendileri de bu işlemi gerçekleştirebilirler. Kullanılan paket bir sonraki aya devretmez. Paket bitiminde ekstra esnek paketler kullanmak için ise Vodafone’un internet sitesini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Tarife ücreti aylık 35 TL’dir. Paket içerisindeki kalan kullanım bilgilerini öğrenmek için, OZET yazıp 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Faturalı Esnek S nasıl iptal edilir?

Tarifenin iptali için Vodafone Cep Merkezine giderek ya da Vodafone Çağrı Merkezini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya dahilinde hatta tanımlanan 5000 SMS 5000 MMS olarak da kullanılabilir.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın