Vodafone Faturalı Esnek M

Özellikle Freezone’lu üyelerine yönelik birçok kampanya ve paket çıkaran Vodafone, Esnek M paketi ile de yüzleri oldukça güldürmeyi başarmıştır. Vodafone Faturalı Esnek M paketi ile birlikte aylık her yöne geçerli 750 dakika, 3 GB internet ve 5000 SMS’in sahibi olabilirsiniz. Paketin kampanyalı ücreti 30 TL iken, kampanyasız ücret bedeli de 40 TL’dir. Bu tarife sadece 25 yaş ve altı için geçerli olan bir kampanyadır.

Aynı zamanda tek bir abone, 3 ayrı hattıyla Faturalı Esnek M tarifesinden yararlanabilir. Bu tarifeden kazanılan dakikalarda sesli görüşmenin yanı sıra, görüntülü olarak görüşme de yapılabilmektedir. Ayrıca tarife dahilindeki 500 SMS hakkınızı, MMS olarak da kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Esnek MFaturalı Esnek M Nasıl Yapılır?

Bu tarifeyi yapmak istiyorsanız eğer Vodafone bayilerine gidebilir veya Vodafone müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Faturalı Esnek M Nasıl İptal Edilir?

Taahhüt ettiğiniz süre dolmadan paketi iptal edemezsiniz. Taahhüt süreniz bittikten sonra Vodafone bayilerinden veya Vodafone müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Faturalı Esnek M Kalan Öğrenme

Bu tarife numara taşıma, yeni abonelik ya da Vodafone’un faturalı ve faturasız tarifelerinden geçişe açıktır. Vodafone bayilerinden bu işlemleri kısa bir sürede yaptırabilirsiniz. Tarifeden kalan bakiyenizi öğrenmek için ise OZET yazarak 7000’e ücretsiz olarak kısa mesaj atmanız yeterlidir. Tarifenin erken bitmesi durumlarında ise ek paketleri edinme şansınız da bulunmaktadır.

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın