Vodafone Faturalı Esnek L

Saatlerce konuşmak, günlerce mesajlaşmak hatta doyasıya internete girmek artık hayal değil! Bunun için sadece yapmanız gereken Vodafone’un avantajlı dünyasına gelerek paketinizi seçmek olacaktır. Sizlerde rahat rahat internette gezinerek istediğiniz arkadaşınıza mesaj atmak istiyor ve onunla saatlerce konuşmak istiyorsanız işte size kaçırılmayacak bir fırsat! Vodafone Faturalı Esnek L tarifesi size güzel bir fırsat sunuyor. Eğer bu kampanyayı kullanmak istiyorsanız Vodafone üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu paketin size sunduklarına bir göz atalım: Pakete üye olan herkese her yöne 750 Dk, 5000 SMS ve 5 GB interneti sizlere sadece 49 TL’ye sunuyor. Eğer taahhütlü iseniz 39 TL

Vodafone Faturalı Esnek L Faturalı Esnek L Nasıl Yapılır?

Sizlerde biten internet paketlerinden sıkıldıysanız işte Vodafone faturalı esnek tarifesi sizin de yardımınıza koşmuş olacaktır. Paketi nasıl yaparım? Diyorsanız en yakın Vodafone bayisine yada Vodafone online self servisler üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Faturalı Esnek L Nasıl İptal Edilir?

Paketin iptali için ise *7000# tuşlayarak istediğiniz zaman faturalı esnek tarifenize son verebilir yada online self servisler üzerinden paketinizi iptal ederek başka paket kullanımlarını tercih edebilirsiniz.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın