Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Tablete Özel

Vodafone, her geçen gün aboneleri için birbirinden farklı kampanyalar yaparak, abonelerinin çok daha ekonomik fiyatlarla hizmet almasını sağlıyor. Vodafone tarafından faturalı hat sahiplerine uygun olarak çıkarılan tarifelerden birisi de Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Tablete Özel tarifesidir. İsminden de anlaşılabileceği gibi tarifeden sadece faturalı hat aboneleri yararlanabiliyor. Tarifeden yararlanmak isteyen aboneler her ay 45 TL karşılığında her yöne 750 dakika konuşma hakkı kazanıyor. Ayrıca 3 GB internet ve 6000 kısa mesaj hakkı da bu tarife ile Vodefone abonelerine sunuluyor. Üstelik 12 fatura dönemi boyunca aynı tarifede kalmaya söz veren aboneler 6 TL indirimli olarak paketin avantajlarından yararlanabiliyorlar. Ayrıca esnek ekstra kampanyası abonelere tablet olanağı da sunuyor.

Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Tablete Özel

Faturalı Esnek Ekstra Tablete Özel Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanmak için yapılması gereken tek şey cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne ESNEK EKSTRA yazarak 7000’e mesaj gönderilmesi yeterlidir. Bunun dışında Vodafone iletişim merkezlerini ziyaret ederek de kampanyadan yararlanılabilir. Ayrıca Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak da günün her saati kampanyadan rahatlıkla yararlanılabiliyor.

Faturalı Esnek Ekstra Tablete Özel Nasıl İptal Edilir?

Taahhüt ettiğiniz süre içinde paketten vazgeçemezsiniz. Eğer vazgeçerseniz belli bir ceza ücreti ödemeniz gerekmektedir.