Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Koruma Paketli

Vodafone operatörünün, müşterileri için sunmuş olduğu çok özel bir paket bulunmaktadır. Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Koruma Paketli tarifesinde her yöne 750 dakika, 6000 SMS ve 3 GB internet paketi Hakkı bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Koruma Paketli

Faturalı Esnek Ekstra Koruma Paketli Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı esnek ekstra koruma paketli kampanyasından faydalanmak için, müşterilerin 12 Ay kampanyada kalma sözü vermeleri gerekmektedir. Bu kampanyaya katılabilmek için yapılması gereken, cep telefonlarının mesaj bölümünden ESNEK KAMPANYA yazılarak, 7000’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Vodafone operatörünün bu tarifesi sadece 45 TL ile ücretlendirilmektedir. Bahsi geçen kampanyadan sadece, Vodafone hat kullanıcıları faydalanabilmektedir. Bir başka operatör kullanıcısı iseniz, numaranızı Vodafone’a taşıyarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu tarifeden faydalanabilmek için 25 yaş ve altında bir müşteri olmanız gerekmektedir.

Faturalı Esnek Ekstra Koruma Paketli Kalan Öğrenme

Bu tarife de bulunan internet ve dakikalar ile sesli ve görüntülü aramalar yapılabilir. Tarife kullanıcıları, ay içinde paketlerinde kalan bakiyeleri, OZET yazıp 7000’e göndererek öğrenebilirler. Tarifeyi kullanan aboneler, paket nedeniyle kendilerine tanınan dakika ve internet haklarından herhangi biri bittiğinde, bu paketlere ek olarak dakika veya internet paketi de satın alabileceklerdir.

Faturalı Esnek Ekstra Koruma Paketli Nasıl İptal Edilir?

Müşterinin; Vodafone faturalı esnek ekstra koruma paketli tarifesinden 12 aylık süre dolmadan, ani çıkış işlemi yapması veya hat iptali durumunda, abone son ayin, aylık tarife ücretinin tamamını ödemekle mükelleftir. Faturalı esnek ekstra korumalı paketinden, Vodafone’un sunmuş olduğu başka tarife ve kampanyalara geçişte, bu tarifenin müşteriye sunmuş olduğu kampanya ve yararlar var ise iptal olacaktır.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın