Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Digiturk Play Kampanyalı

Faturalı Vodafone müşterilerinin kullanımında sunulan bir paket olan Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Digiturk Play Kampanyalı paketine taahhütlü olarak abone olunması durumunda aylık 39 lira sabit ücret ile, tarifesiz olarak katıldığınız durumda işe 45 lira sabit ücret ödersiniz. Bu paketin sizlere sağlamış olduğu kullanım hakları ise Her Yöne 750 dakika konuşma, her yöne 6000 kısa mesaj kullanımı ve 3 GB internet kullanım olanaklarıdır. İnternet kullanımları 3GB kullanım hakkı dolduğunda kesilmez ve ekstradan ödenen 14.99 liralık bir ücret karşılığı 100 mb’lik parçalar halinde devam eder. Ayrıca satın alınabilecek internet paket olanakları ile de 1 GB interneti aylık 9 liraya alabilmek mümkündür.

Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Digiturk Play Kampanyalı

Faturalı Esnek Ekstra Digiturk Play Kampanyalı Nasıl Yapılır?

Bu pakete katılım için ESNEK KAMPANYA yazıp 7000’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Tarife katılımları 25 yaş altı müşteriler ile sınırlandırılmış olup 25 yaşın üstü kullanıcıların bu tarifeye katılımları mümkün olmamaktadır. Katılım sonrasında ise 1 GB ekstra internet hakkı satın almak için ise Vodafone Cep Şubesinden veya Vodafone İnternet Şubelerinden talimat verilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda HEMEN INTERNET yazıp 7000’e kısa mesaj gönderilmesi de yeterli olacaktır

Faturalı Esnek Ekstra Digiturk Play Kampanyalı Nasıl İptal Edilir?

Taahhüt ettiğiniz süre boyunca bu pakete sadık kalmanız gerekecektir. Eğer çıkmak isterseniz belli bir ücret ödeyip paketi sonlandırabilirsiniz.