Vodafone Esnek Youtube

Vodafone bir ilke imza atıyor ve youtube ile izlesene web siteleri uygulamalarında geçerli internet paketini hizmete sunuyor. Vodafone Esnek Youtube ile Youtube’da ki videoların tadına doyacaksınız.

 

Vodafone Esnek Youtube

Faturasız Esnek 1 GBFaturasız Esnek 2 GB, Faturasız Esnek Tarife, Faturasız Yeni Esnek Tarife ya da Faturasız Esnek Süper tarife 

Faturasız Esnek 1 GBFaturasız Esnek 2 GB, Faturasız Esnek Tarife, Faturasız Yeni Esnek Tarife ya da Faturasız Esnek Süper tarife sahibiyseniz ” ABONE ESNEK VIDEO ” yazıp 3636’ya sms yolladığınız takdirde 6.90 TL’ye paketi satın almış oluyorsunuz. Almış olduğunuz paketin iptali içinse yine büyük harflerle “IPTAL ESNEK VIDEO” yazarak 3636’ya yollamanız gerekmektedir.

 

Faturalı Esnek, Faturalı esnek Ekstra

Faturalı Esnek, Faturalı esnek Ekstra ise “ABONE ESNEK VIDEO PAKETI” yazıp 3636’ya yolladığınız takdirde 6.90 TL’ye paketi satın almış oluyorsunuz. Paket iptali için ise “IPTAL ESNEK VIDEO PAKETI” yazarak 3636’ya göndermelisiniz.

 

Faturası Tarifeler

Eğer faturasız bir tarife sahibiyseniz “ABONE VIDEO” yazarak 3636’ya göndermeniz durumunda 9.90 TL’ye paket sahibi oluyor, “IPTAL VIDEO” yazıp 3636’ya yollarsanız ise abonelikten çıkmış oluyorsunuz.

 

Faturayı Aşmayan Ekstra, Faturayı Aşmayan Akıl Küpü, Duran Tarifeler, Devreden Tarifeler, Hesabını Bilen Tarifeler, Çiftçi Ekstra Tarifesi

Faturayı Aşmayan Ekstra, Faturayı Aşmayan Akıl Küpü, Duran Tarifeler, Devreden Tarifeler, Hesabını Bilen Tarifeler, Çiftçi Ekstra Tarifesinden biri ise paketi 9.90 Tl’ye satın almak için “ABONE VIDEO PAKETI” yazarak 3636’ya göndermelisiniz. İptali içinse “IPTAL VIDEO PAKETI” yazıp yine 3636’ya göndermeniz yeterli.

 

RED, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj, Genç Avantaj Ekstra, Cep Avantaj

RED, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj, Genç Avantaj Ekstra, Cep Avantaj ise “ABONE VIDEO” yazıp 3636’ya yollamanız durumunda 9.90 TL’ye paketi almış oluyorsunuz ve iptali için de yine 3636’ya “IPTAL VIDEO” yazmanız yeterli.

 

Esnek Youtube İzlesene paketi ile internet paketi yetmeyen herkese bir kolaylık sağlıyor. Artık sevdiğiniz videoları, klipleri ve dilediğiniz her şeyi Vodafone Esnek Youtube İzlesene paketi ile rahatça izleyebiliyorsunuz.

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın