Vodafone Ek 250 Dakika Paketi

Vodafone Ek 250 Dakika Paketi Nasıl Yapılır

Aktif hatlarda, sevdiklerinizle görüşmelerinizin kesilmemesi için düzenlenmiş bir pakettir. 5 TL olan paket ücreti, faturaya yansıtılır, 30 gün süreyle kullanılabilir, fatura döneminden bağımsız çalışır. Kalan dakikalar, 30 gün içinde abone tarafından yenilenen pakete dahil edilir. Alınan paket yurtiçi her yöne kullanabilirler.

Tarifeyi Nasıl Satın Alırım?

Vodafone Ek 250 Dakika Paketi

Bu paketten yalnızca Sarı, Beyaz, Turuncu, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Mor, Gri, Duran Beyaz, Duran Turuncu, Duran Kırmızı, Duran Yeşil, Duran Mavi Akıl Küpü tarifeleri aboneleri yararlanabilir.

Cep merkezleri yanısıra sms ile paket satın alınabilir. Paketi almak için 7000’e “ek 250dk” mesajını göndermek yeterlidir. Vodafone’dan gelen onay mesajının ardından paketiniz devreye girer.

Makeleyi Değerlendir

“Vodafone Ek 250 Dakika Paketi” üzerine 19 yorum

  • Merhabalar, bu tarz paketler maalesef iptal edilemiyor. Otomatik yenilenen paket değildir. Siz talep ederseniz paketi satın alabilirsiniz. Paketin ücreti 5 TL olup abaonenin faturasına yansımaktadır. Ek paket ücreti ve faydaları gün sayısına göre orantılanmaz. Paketten çıkış yapılamamaktadır. Paket alındığı tarihten itibaren 30 gün sonunda sonlanacak ve yenilenmeyecektir. Paketin içeriği bitirilmeden tekrar paket alınabilir. Yeni paket alınması durumunda haklar toplanır.

   Cevapla
  • Maalesef dediğiniz gibi değil,faturasız hat kullanıyorum,hattımda para oldukça anında yenileniyor,talebim olmasa bile 5TL’ye 250dk ekleniyor.İptal de edemiyorum,3636’ya ne şekilde mesaj atsan da hatalı mesaj deniyor.

   Cevapla
 1. Ayni sorn bendede var gercekten numarayi tasiycam artk ne bu ya ne internet cekiyr ne ek aldign paketi iptal ediyorsunuz sebeke bile cekmiyr ya duzeltin yada bu tarz seyleri yapmayn

  Cevapla
  • Paketin ücreti 5 TL olup abaonenin faturasına yansımaktadır. Ek paket ücreti ve faydaları gün sayısına göre orantılanmaz. Paketten çıkış yapılamamaktadır. Paket alındığı tarihten itibaren 30 gün sonunda sonlanacak ve yenilenmeyecektir. Paketin içeriği bitirilmeden tekrar paket alınabilir. Yeni paket alınması durumunda haklar toplanır.

   Cevapla
  • Merhabalar,

   Ek 250 dakika Konuşma Paketi Esasları

   EK 250DK paketini alabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
   Paket Vodafone’dan gelen onay mesajının ardından devreye girer.
   Paket Vodafone Cep Merkezleri, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı ile alınabilir.
   Paketin ücreti 5 TL olup abaonenin faturasına yansımaktadır. Ek paket ücreti ve faydaları gün sayısına göre orantılanmaz. Paketten çıkış yapılamamaktadır. Paket alındığı tarihten itibaren 30 gün sonunda sonlanacak ve yenilenmeyecektir. Paketin içeriği bitirilmeden tekrar paket alınabilir. Yeni paket alınması durumunda haklar toplanır.
   Bu paket ile aboneye yurtiçinde geçerli 250 her yöne dakika sunulmaktadır. Yurtdışı kullanımları ve özel servisler ayrıca ücretlendirilir. Paket dışındaki görüşme ücretleri paketin geçerli olduğu tarifenin ücretleridir.
   Aboneler bir fatura döneminde diledikleri kadar EK 250DK Paketi alabilirler.
   Ek Paket fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman satın alınabilir. Ek Paket bakiyesi 30 gün geçerlidir, kalan haklar devretmez. Bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmez. Abonenin kendi alması gerekmektedir. Fatura döneminden bağımsız çalışır.
   Birden fazla Ek Paket alınması durumunda %80-%100 kullanım bilgilendirme SMSleri toplam Ek Paketler bakiyesi üzerinden hesaplanarak gönderilir.
   Ek Paket’i ücretsiz SMS kanalı ile satın almak için “EK 250DK” yazıp 7000’e SMS atılabilir.
   Bu paket yalnızca Sarı, Beyaz, Turuncu, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Mor, Gri, Duran Beyaz, Duran Turuncu, Duran Kırmızı, Duran Yeşil, Duran Mavi Akıl Küpü tarifelerle birlikte alınabilir.
   Vodafone’un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

   Cevapla
 2. Bir saat müşteri hizmetlerine bağlanmayı bekledim. Bağlanınca çalışan başka bir operatöre aktardı ve kapattı. Müşterilerinize yardımcı olamıyorsunuz. Ek tarife paketleri yenilenecektir diye mesaj geliyor iptal etmek için gösterilen yolu izliyoruz ama iptal gerçekleşmiyor. Tebrikler Vodafone insanı iyi oynatiyosunuz

  Cevapla
 3. Vodafone ek 250 sms aldım iptal edemiyorum yardımcı olur musunuz artık iptal için mesajda olan işlemi yapıorum iptal olmuyor

  Cevapla
  • Merhabalar, konu hakkında Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Onlar inceleme yaptıktan sonra gerekli işlemi sağlamaktadır. Destek için gün içerisinde aramanızı önerebiliriz.

   Cevapla
 4. Ya alinan paketin iptali nasil olmaz ya boyke sacmalik ancak vodafonda olur.bemce siz artik iyice abartiniz.en iyi operatör turkcel kesinlikle sasmamak lazim.bu ne ya istanbulda oturuyorum merkezi yerde sirf arka cepheyim diye sebeke cekmiyr.ne musteri memnuniyeti 0(sifir)ancak vodafona yakisir bu kalite.

  Cevapla

Yorum yapın