Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 6 GB

Turkcell GSM operatörü kullanan veya kullanmak isteyenler için, özellik ile internet çok kullanan kişiler için birbirinden ekonomik tarifeler bulunmaktadır. Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 6 GB paketi adı gibi dört dörtlük ve avantajlıdır. 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan bu paketin aylık ödenmesi gereken fiyatı 79 TL’dir. Yıllık ödeme ücreti ise 59 TL’dir.

Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 6 GB

 

Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 6 GB Nasıl Yapılır?

Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 6 GB paketinin için de 1000 tane sms hakkı, 1000 dk her yöne görüşme hakkı, turbo hıza sahip 6 GB internet hakkı ve bunun yanında da evde ışık hızı ile kullanılabilecek olan 50 Mbps internet hakkı bulunmaktadır. Bu tarifeye geçmek için Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 532 532 00 00’ı aramanız yeterlidir. 

Turkcell’ in avantajlı dünyasın da birbirinden hesaplı ve kullanışlı paketlere geçmek için yukarıda yazılı olan numarayı arayın ama önce en yakın bir Turkcell bayine giderek bir Turkcell hat alın.

Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 6 GB Nasıl İptal Edilir?

Bu pakete taahhütte bulunduğunuz için, taahhüdün bitmesini beklemeniz gerekir. Eğer paketten çıkmak isterseniz belli bir ceza ücreti ödeyerek paketi iptal edebilirsiniz. Bunun için Turkcell bayilerine gitmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın