Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo 4 GB

4.5G hızında Turbo paketleri ile Turkcell müşterilerine kaliteli bir hizmet daha sunmakta. Daha hızlı ve daha aktif olarak turbo hızında internet üzerinden surf yapmak artık daha keyifli. Türkcell’ in müşterilerine ekonomik ve kaliteli internet paketinin yanında her yönde 500 dk ve her yöne 100 SMS fırsatı 4GB’lık internet paketleri içine dahil edilmiştir. Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo 4 GB hizmetinden yararlanmak için yıllık ve ayık olarak abone olunmaktadır. Yıllık sözleşmelerinde, ayda 49 TL, aylık sözleşmelerinde, aylık 59 TL ile abone olarak her yöne SMS ve konuşma paketleriyle birlikte 4GB’lık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Paket aşımı sıkıntısı yaşamadan, paket bitimi dâhilinde 10 TL karşılığında 1GB internet, 250 dk ve 250 SMS paketlerinden de istek doğrultusunda yükleme yapılmaktadır.

Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo 4 GB

Dört Dörtlük Paketler Turbo 4 GB Nasıl Yapılır?

Bu paketi Turkcell iletişim merkezlerinden, 0532 532 00 00 müşteri hizmetlerinden, turkcell internet sitesinden veya Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından yapabilirsiniz.

Dört Dörtlük Paketler Turbo 4 GB Nasıl İptal Edilir?

Bu paketi yaparken yıllık sözleşme yapıyorsunuz. Bu sözleşmeyi iptal edebilmeniz için yıllık sözleşmenize bağlı kalmanız gerekmektedir. Sözleşmeniz sona erdiğinde paketiniz de iptal olur. Eğer yıl dolmadan çıkmak isterseniz de, belli bir ceza ücreti ödemeye mahkum kalırsınız.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın