Türk Telekom Profesyonel 2 GB Tarifesi

Avea ve Türk Telekom’un birleşmesiyle beraber neredeyse güçlerini birleştiren bu iki dev telekomünikasyon şirketi, yaptıkları tarifelerle de adlarından son zamanlar da oldukça sık söz ettirmeye başlamış bulunmaktadır. Türk Telekom son zamanlar da tarifeleriyle müşterilerine oldukça avantajlı ve hesaplı imkânlar sağlamasıyla oldukça müşterilerini memnun edici bir yol izlemiş durumdadır. Bu avantajlı paketlerden birisi ise Türk Telekom Profesyonel 2GB tarifesi olmaktadır.

Türk Telekom Profesyonel 2 GB TarifesiTarifeye Nasıl Geçilir?

Profesyonel 2GB tarifesi geçişini yapmanız için Türk Telekom bayilerine gelerek yada müşteri hizmetlerini arayarak hızlı bir şekilde tarifeye geçmeniz mümkündür.

 

Tarifenin Detayları Nelerdir?

Tarifeye geçişinizle beraber ayda 39 Türk Lirasıyla, 2Gb internet, 1000 dakika her yöne konuşma ve her yöne 1000 sms mesajlaşma hakkına sahip olmaktasınız. Taahhütlü Türk Telekom Profesyonel 2 GB tarifesi aylık 39 Türk Lirasıdır. Taahhütsüz aylık ücretlendirme bedeli ise 49 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

 

Tarife İptali Nasıl Olacaktır?

Tarifenizin iptali için size en yakın Türk Telekom bayisine giderek tarifenizin iptalini talep edebileceğiniz gibi Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak da tarifenizin iptalini yapmış olursunuz.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın