Türk Telekom Gel Dene Tarifeler

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu avantajlı paketler dahilinde 22 TL’den başlayarak Türk Telekom Gel Dene Tarifeler mevcuttur. Aboneliklerde ilk 3 ay için cayma bedel ücreti tahsil edilmemektedir. Tarifelere uygun olarak SMS ve konuşma paketleri de mevcuttur.

Türk Telekom Gel Dene Tarifeler

Gel Dene Tarifeleri;

Numara taşıma ve yeni hat alma taahhütlü olarak 1GB’lık tarife aylık 22 TL’dir. Aynı koşulları sağlayan diğer tarifelerde ise; 3GB’lık tarife 30 TL, 5GB’lık tarife 37 TL’dir.

Numara taşıma ve yeni hat alma taahhütsüz durumlarda 1GB’lık tarife aylık 32 TL’dir. Aynı koşulları sağlayan diğer tarifelerde ise; 3GB’lık tarife 40 TL, 5GB’lık tarife 47 TL’dir.

Faturasız olan numaranın, faturalıya taşınması taahhütlü olarak 1GB’lık tarife aylık 19 TL’dir. Aynı koşulları sağlayan diğer tarifelerde ise; 3 GB’lık tarife 22 TL, 5GB’lık tarife 27 TL’dir.

Faturasız olan numaranın, faturalıya taşınması taahhütsüz olarak 1GB’lık tarife 29 TL, 3GB’lık tarife 32 TL, 5GB’lık tarife 37 TL’dir.

Gel Dene Tarifeler Nasıl Yapılır?

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya mesaj atarak abone olabilirsiniz. Abone olmak için; 1GB tarifesi için GELDENE 1GB, Gel Dene 3GB tarifesi için GELDENE 3GB, Gel Dene 5GB tarifesi için GELDENE 5GB yazıp 5555‘e göndererek abone olabilirsiniz.

Gel Dene Tarifeler Nasıl İptal Edilir?

Bu tarifelere üye olamak için taahhüt veriyorsunuz. Bu yüzden taahhüt süreniz bitmeden çıkarsanız belli bir para cezası ödemeniz gerekir. Eğer tarifeyi iptal etmek istiyorsanız bir Türk Telekom mağazasından yardım alabilirsiniz.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın