Türk Telekom Galaxy 500 Tarifeleri

Türk Telekom uyguladığı tarifeleriyle en çok tercih edilen mobil iletişim operatörü olarak müşterilerine büyük avantajlar sunmaya devam etmektedir. Size en uygun kampanyalardan faydalanarak doya doya sevdiklerinizle konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete bağlanabilin diye Türk Telekom Galaxy 500 Tarifeleri sizinle.

Türk Telekom Galaxy 500 tarifesinde yeni aboneler için 22 TL, mevcut faturalı ve faturasız aboneler için ise 32 TL olup; 500 dakika, 500 SMS ve 2GB internetiyle büyük bir fırsat sunmaktadır. Yeni hat tesisi ve numara taşıma ile tarifeye kayıt olup 12 fatura dönemi boyunca bu tarifelere sadık kalınacağına dair taahhütte bulunan için 12 ay boyunca geçerli olacak olan bu tarifelerle çok uygun kampanyalarla size en iyi hizmet sunan, daha ucuza, daha kaliteli bir iletişim için Türk Telekom’a başvurun ve dünyayla bağlantınızı koparmayınız.

Türk Telekom Galaxy 500 kapsamında tarifenizdeki dakikalar bitince yurt içi her yöne konuşmalar 70 Krş üzerinden, internet paketi için ise 100 MB için 5 TL üzerinden ücretlendirilir.

Türk Telekom Galaxy 500 Tarifeleri

Galaxy 500 Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Galaxy 500 tarifesine geçmek için Samsung bayilerine başvurabilirsiniz.

Galaxy 500 Tarifeleri Nasıl İptal Edilir?

Bu tarifeden çıkabilmeniz için taahhüt sürenizin dolmasını beklemeniz gerekiyor. Kullanmadığınız dakikalar, SMS ya da internetler bir fatura dönemi boyunca silinecektir.

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın