Türk Telekom Dolu 2 GB Paket

Dolu paketler ile her bütçeye uyumlu dopdolu paketler sunmaktadır Türk Telekom firması. Türk Telekom Dolu 2 GB Paket ile de 2 GB cepten internet, her yöne kullanılabilen 1000 SMS ve her yöne kullanılabilen 750 dakika aylık yalnızca 27 TL’ye müşterilere sunulmaktadır.

Türk Telekom Dolu 2 GB Paket

Türk Telekom Dolu 2 GB Paket Nasıl Yapılır?

Dolu 2GB Paket katılabilmek için DOLU2GB yazarak 5555’e kısa mesaj atabilirsiniz. Paketiniz kısa bir süre içerisinde hattınıza tanımlanacaktır. Paketten yararlanılabilmek için Türk Telekom’un mobil faturasız tarifelerinden birinin kullanılıyor olması gerekmektedir. Hala bir Türk Telekom mobil faturasız müşterisi değişseniz size en yakın herhangi bir Türk Telekom İletişim Merkezi’ne başvuruda bulunabilirsiniz. Dolu 2GB paketinin fiyatlandırması ise; son 30 gün içerisinde yeni hat alan veya numarasını taşıyarak Türk Telekom’a geçmiş olan müşterilere 23 TL, mevcut olan müşterilere ise 27 TL’dir. PoCell, PttCell, BimCell gibi mobil tarifelerden Türk Telekom faturasız mobile geçen müşteriler paketten 27 TL’ye yararlanabilmektedirler.

Türk Telekom Dolu 2 GB Paket Nasıl İptal Edilir?

Paket her 30 günde bir müşterinin mobil hattında yeterli bakiye bulunması durumunda yenilenmektedir. Paket iptal edilmek istenirse IPTAL DOLU2GB yazarak 5555′e kısa mesaj gönderilmelidir.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın