Türk Telekom 12 GB Tarifesi

Gelişen teknoloji ve ulaşım hizmetleri ile birlikte telefon markaları ve operatör hizmetleri de gelişerek daha nitelikli ve sağlam hizmet sunmaya başladılar. Artık günümüzde telefonların kullanım hizmetleri paketlere bağlı olarak değişim göstermektedir bu paketlerden biride internet hizmetleridir. İşte türk telekom size bu fırsatı en uygun ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Türk Telekom 12 Gb Tarifesi internet severleri tek noktada buluşturuyor. Kısa bir süreliğine geçerli olan bu paket kullanıcısına 12 Gb internetin yanı sıra 300 dk her yöne konuşma ve aynı zamanda sabit hatlarla ücretsiz konuşma olanağı sağlıyor. paket 85 tl’ye yapılmaktadır.

Türk Telekom 12 GB Tarifesi

12 GB Tarifesi  Nasıl Yapılır?

Kampanyaya kayıt olmak için yapmanız gereken ULTRA boşluk TC Kimlik Numarası 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Taahhüt vermek için ise  SOZ yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

12 GB Tarifesi  Nasıl İptal Edilir?

Paket 12 ay taahütle yapılmakta ve iptalinde müşteriden kullandıkları aya göre parası kesilmektedir. Paket iptali için taahhüt sürenizin bitmesini beklemeniz gerekmektedir.