Turcell Dört Dörtlük Paketler Turbo 6 Gb

Turkcell’ in müşterilerine sunduğu 4.5G hızındaki internet paket ayrıcalıkları ile 600 Mbps hızında surf yapmak Turcell Dört Dörtlük Paketler Turbo 6 Gb paketi ile artık mümkün. Yıllık ve aylık 6GB paket abonelikleri ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Turbo 6GB yıllık aboneliği içeriği; 6GB internet, her yöne 500 dk ve her yöne 1000 SMS’tir. Yıllık abonelik için, aylık 59 TL ödenmektedir. Abonelik için, TURBO 6GB yazarak 2222’ ye SMS gönderilir. Bunun yanında müşteri hizmetleri ve Turkcell bayilerinden de abonelik işlemleri başlatılabilir.

Turcell Dört Dörtlük Paketler Turbo 6 Gb

Dört Dörtlük Paketler Turbo 6 Gb Nasıl Yapılır?

Turbo 6GB aylık aboneliği içeriği; 6GB internet, her yöne 500 dk ve her yöne 1000 SMS’ tir. Aylık abonelik içim, aylık 69 TL ödenmektedir. Abonelik için, TURBO6B PAKET yazarak 2222’ ye SMS gönderilir. Aylık abonelik için müşteri hizmetleri ve Turkcell bayilerinden de faydalanabilirsiniz.

Dört Dörtlük Paketler Turbo 6GB Nasıl İptal Edilir?

Abonelik iptali için, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Paket iptali sonrası o ay içerisinde kullanılmayan dakika ve internet kullanımları, fatura kesim tarihinde silinerek iptal edilir.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın