Trabzoncell Kampanyalı 3G Paketleri

Müşteriler; Trabzoncell Kampanyalı 3G Paketleri ile Avea kullanıcıları, aylık olarak tanımlanan limitler kapsamında internete bağlanabilecekleri gibi, ücretsiz olarak görüntülü konuşma da yapabilirler. Buna ek olarak; Avea mobil vizyon üzerinden de ücretsiz olarak, canlı televizyon izleyebilmektedirler.

Trabzoncell Kampanyalı 3G Paketleri

Kampanyalı 3G Paketleri Nasıl Yapılır?

Trabzoncell kampanyalı 3G paketleri kapsamında, Hoşgeldin tarifesi, standart tarife ve süper tarife olmak üzere üç adet tarife vardır. Hoşgeldin tarifesine abone olabilmek için HOS, standart tarifeye abone olabilmek için STANDART, süper tarifeye abone olabilmek için ise SUPER yazarak 3499 mesaj atılması gerekir. Aylık olarak ücretlendirilen 3G paketleri abonelik karşılığında kullanılabilmektedir.

Kampanyalı 3G Paketleri Nasıl İptal Edilir?

Tarifelere üye olduğunuzda, size verilen limitlerden ücretsiz olarak faydalanırsınız. Tarife ve paketleri kullanan müşteriler paketlerini iptal ettirmeleri takdirde başka bir pakete abone olamazlar veya bir üst veya alt pakete geçiş yapamazlar. Müşteri bu paketlerden çıkmak isterse ve ay içerisinde aboneliğini iptal ettiği takdirde iptal işlemi gerçekleşir fakat kalan limitler dönem sonuna kadar ücretsiz olarak müşterinin kullanımına sunulur. Paketleri şu şekilde iptal edebilirsiniz. HoşGeldin IPTAL yazarak 3499’a, Standart IPTAL yazarak 3499’a ve Supertarife yazarak 3499’a göndermeniz yeterlidir.

Trabzoncell kampanyalı 3G paketleri ile müşterilere sunulan görüntülü konuş limitleri aboneler arası standart görüşmelerde kullanılabilir.