Pttcell Büyük Gurur Tarifesi

Pttcell üyeleri Pttcell Büyük Gurur Tarifesi ile 3500 dakika, her yöne 1250 dakika konuşma, her yöne 1250 dakika sms ve 4 GB aşımsız internet kullanım hakkı olan tarife için yeni hat alımı, faturasız hattan geçiş ya da numara taşıma işlemi ile başvuru yapacaksınız taahhütlü olarak aylık ödemeniz gereken miktar 29 TL,eğer taahhütsüz olarak paket kullanacaksanız aylık ödeme miktarınız 38 TL‘dir. Faturalı tarifelerden geçiş ile paket kullanımı yapacaksınız taahhütlü olarak aylık ödeme 34 TL, taahhütsüz olarak kullanım bedeli ise 38 TL dir.

Paketteki her yöne konuşma dakikası ile görüntülü arama yapılabilir ve 444’lü numaraları arayabilirsiniz.Tarifedeki konuşma hakkınız,sms hakkınız ve internet hakkınız bir başkasına devredilememektedir.

Pttcell Büyük Gurur Tarifesi

Pttcell Büyük Gurur Tarifesi Nasıl Yapılır?

Bu tarifeye numara taşıma şeklinde ,yeni hat alarak,ya da pttcell üyesiyseniz faturalı ve ya faturasız tarifelerden geçiş şeklinde başvuru yapabilirsiniz. Pttcell Büyük Gurur Tarifesi için ptt merkezlerinden kayıt olabilirsiniz. BÜYÜK yazıp 1788’e mesaj göndererek paketinizi kullanmaya taahhüt verebilirsiniz.

Pttcell Büyük Gurur Tarifesi Nasıl İptal Edilir?

12 aylık fatura dönemi sonunda başka bir tarifeye ya da pakete başvurabilirsiniz.Erken kapatmak durumunda ise aylık indirim ücreti yeni paketinize ya da tarifenize yansıtılmayacaktır. IPTALBÜYÜK yazıp 1788 e göndererek iptal edebilirsiniz ya da ptt merkezlerine başvurarak iptal edebilirsiniz.