Avea Taraftar Mms Paketi

Avea Taraftar Mms Paketi ile metin halindeki mesajlara ses ve görüntü gibi ögeler eklenmesi mümkün hale getirilmiştir. MMS uyumlu ve ayarları yapılmış telefonlar ile bu servis kullanılabilir. Paket ücreti olarak 3,9 TL belirlenmiş olup 50 adet MMS ücretsiz olarak tanımlanmıştır.

Avea Taraftar Mms Paketi

 

TARAFTAR MMS Paketi Nasıl Yapılır?

Faturalı abonelerin MMS 50 yazıp 9503’e göndermeleri pakete dâhil olmak için yeterlidir. Üyelik bir 30 günlük süre için geçerli olup kullanılabilecek MMS sayısı 50 adettir. TARAFTAR MMS Paketi üyeliği sonraki ay otomatik olarak yenilenir ve devam eder. Ancak kalan MMS’ler sonraki aya devretmez.

TARAFTAR MMS Paketi Nasıl İptal Edilir?

Üyelikten çıkmak için IPTAL MMS 50 yazılarak 9503’e gönderilmesi gereklidir. MMS yazılarak 9999’a mesaj atılmak suretiyle MMS ayarları için gerekli dosyanın telefona gelmesi sağlanabilir. Oluşturulan mesajlar tüm operatörlere gönderilebilir. Ayrıca metin mesajına ses ve görüntü eklenmek suretiyle zenginleştirilmiş mesaj elektronik posta adreslerine de gönderilebilir. TARAFTAR MMS Paketi kapsamında gönderilen mesajlarının içeriklerinden dolayı Avea hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İçeriğe ilişkin bütün yasal sorumluluklar kullanıcıya aittir. Operatör bu işlemde mesajın gönderilmesine ilişkin servis sağlayıcı işlevini üstlenmektedir.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın