Avea Numarasını Taşıyanlara Özel Kantin Paketi

Avea, diğer operatörlerden Avea’ya katılan abonelere oldukça avantajlı bir paket sunuyor. Üstelik bu paket için oldukça ekonomik ücretlerden yararlanılabiliyor. Avea Numarasını Taşıyanlara Özel Kantin Paketi satın almak isteyen abonelerin numaralarını Avea operatörüne taşımaları gerekmektedir. Kampanya katılım şartlarından bir tanesi de yaş şartıdır. 12-25 yaş aralığındaki herkes numarasını faturasız hatlardan bir tanesine taşıdığında paketin özelliklerinden yararlanabiliyor.

Avea Numarasını Taşıyanlara Özel Kantin Paketi

Numarasını Taşıyanlara Özel Kantin Paketi Nasıl Yapılır?

Katılım için Avea bayileri tercih edilebileceği gibi, Avea müşteri hizmetleri de aranabilir. Ayrıca KANTIN yazarak 4362′ye mesaj da atılabilir. Avea Numarasını Taşıyanlara Özel Kantin Paketi satın alan Avea aboneleri her yöne 300 dakika ve kantin grubundaki sevdikleri ile tam 2000 dakika görüşme şansını elde ediyor. Ayrıca mesaj ve internet paketlerinden herhangi bir tanesini de 10 TL ücret ödeyerek satın alabiliyorlar.

Numarasını Taşıyanlara Özel Kantin Paketi Nasıl İptal Edilir?

Her yöne 3000 SMS paketi için IPTAL KANTIN3000SMS, Her yöne 300 dakika paketi için IPTAL KANTIN300DK,  1 GB internet paketi için IPTAL KANTIN1GB4362‘ya sms atmanız yeterli olacaktır.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın