Avea Katkat 300 SMS Paketi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarifelerinden yararlanan faturalı avea kullanıcılarının, faydalanabileceği bir paket türüdür. Mesajlaşmayı seviyorsanız bu paket tam size göre. Aylık 5 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz bu paketin aynı ay içerisinde tekrarı mümkün. Avea Katkat 300 SMS paketi ile kullanmadığınız SMS’ler bir sonraki aya devretmez. Satın aldığınız paketi sadece avealılarla değil tüm operatörlerle mesajlaşarak kullanabilirsiniz.

Avea Katkat 300 SMS Paketi

Katkat 300 SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Eğer satın aldığınız 300 SMS’i bitirdiyseniz tekrar KAT 300SMS yazıp 5555’e sms göndererek yine 5 TL karşılığında paket yenileme işlemi yapılabiliyor.

Katkat 300 SMS Paketi Kalan Öğrenme

Paketinizin yenilenmesini istiyorsanız, aveanın kullanım sonunda size gönderdiği onay mesajına yanıt vererek devamını ya da iptalini de sağlamanız mümkün. Paketin iptalini gerçekleştirdikten sonra, öncesinde satın almış olduğunuz sms paketinden kalan SMS’lerinizi aktivasyon tarihi gelene kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer paketinizde kalan SMS adetini sorgulamak istiyorsanız, KADEME 300SMS yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kalan kullanımlarınıza son 6 saat dahil değildir.

Katkat 300 SMS Paketi Nasıl İptal Edilir?

Paketin iptalini gerçekleştirmek için ise, IPTAL KAT 300SMS yazıp yine 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Sonraki süreç için bilgilendirme SMS’leri alacaksınız.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın