Avea İyi Günler Paketi

Türk Telekom’un Avea ile birleşmesinden sonra oldukça önemli yatırımlar yapan gms operatörü abonelerine Avea İyi Günler Paketi ile oldukça önemli avantajlar sağlıyor. Özellikle gündüzleri daha çok konuşan kişilerin tercih edebileceği bu paket ile aboneler ayda 9 TL gibi oldukça düşük bir ücret ödeyerek sabah saat 05.00 akşam 17.00 arasında şebeke içi hatlarla tam 3000 dakika konuşma hakkında sahip oluyorlar. Bu paketin özelliklerinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalı hat kullanması gerekiyor.

Avea İyi Günler Paketi

İyi Günler Paketi Nasıl Yapılır?

Avea aboneleri cep telefonlarının mesaj bölümüne IYIGUN yazarak 5555 numaralı mesaj merkezine kısa mesaj atarak paketi satın alabilirler. Eğer sizlerde bu paketin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, ancak farklı bir operatör kullanıyorsanız size en yakın olan Avea iletişim merkezlerine giderek kısa sürede operatörünüzü değiştirebilir ve İyi Günler Paketi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

İyi Günler Paketi Kalan Öğrenme

Paket içerisinde kalan dakikaları sorgulamak için ise 5555’li numaraya SES yazarak kısa mesaj göndermek yeterlidir

İyi Günler Paketi Nasıl İptal Edilir?

Satın alınan paketi iptal etmek için ise IPTAL GUN yazarak 5555 ya da 6031 numaralı telefonlara kısa mesaj atmak yeterlidir.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın