Avea İyi Geceler Paketi

Avea ülkemizde bulunan en büyük operatörler arasında yer almaktadır. Hele ki günümüzde hemen her evde birden fazla cep telefonu olduğunu söylersek hiç de abartmış olmayız. Son zamanların en büyük ortaklığı ile Türk Telekom adı altında birleşen AVEA yepyeni seçenekleri ve Paketleri ile yepyeni bir kullanıcı kitlesi oluşturmaktadır. Avea İyi Geceler Paketi özellikle gece uyku tutmayan ve konuşmayı sevenlere hitap eden bir paket. Bu paket ile tüm faturalı hat sahiplerine akşam 21.00 den sabah 09.00 kadar 3000 dakika kullanabilir ve ayda sadece 9TL ödemeniz mümkün.

Avea İyi Geceler Paketi

İyi Geceler Paketi Nasıl Yapılır?

Müşteri Hizmetlerinden görüşerek veya cep telefonunuzdan 5555′ e İYİ GECELER yazarak sms yollamanız yada bayilere uğramanız yeterli olacaktır.

İyi Geceler Paketi Nasıl İptal Edilir?

İyi geceler paketine kayıt oldunuz kullandınız ve artık bu paketi kullanmak istemiyorsunuz. Yapmanız gereken işlemler kayıt işlemleri ile hemen hemen aynı tek fark 5555’e iptal iyi geceler yazıp sms yollamanız, bayilere uğramanız veya müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Paketi iptal ettirdiğiniz de kullanılan paket miktarı belirlenerek eğer tamamı kullanıldı ise tamamı, yoksa ilgili tarihler arası kullanım baz alınır. Ayrıntılı bilgiye müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.