Avea Günübirlik Paket

Avea Günübirlik Paket her yöne 60 dakika konuşma imkânı sunan ve paketin kullanıma açıldığı saate bağlı olarak kullanım süresi kısıtlaması olan pratik bir konuşma paketidir. Ücret olarak 2 TL belirlenmiş, ücretlendirme periyodu ise 6 saniye olarak belirlenmiştir.

Saat 22:00’a kadar pakete kayıt işleme gerçekleştirilirse tanımlı 60 dakikalık süre aynı gün içinde 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Kayıt işleminin yapılması saat 22:00’dan sonra gerçekleşirse diğer gün saat 23:59’a kadar 60 dakikalık süre kullanılabilir.

Avea Günübirlik Paket

Günübirlik Paket Nasıl Yapılır?

GUNUBIRLIK yazıp 5555’e mesaj atarak Faturalı Avea aboneli pakete dahil olabilirler. Diğer operatörlere bağlı kullanıcılar bu paketten faydalanamaz.

Günübirlik Paket Nasıl İptal Edilir?

Pakette otomatik yenileme gibi bir uygulama söz konusu değildir. Yani kayıt olduktan sonra süre tamamlandığında paketten kendiliğinden çıkılır ve paket yenilenmez. Gün içerisinde birden fazla paket alınamaz. Ayrıca süre tamamlandığında pakette kalan dakika varsa sıfırlanır, devir işlemi yapılmaz.

Avea Günübirlik Paket hattınıza tanımlı iken yaptığınız bütün aramalarda öncelikli olarak bu paket içerisindeki dakikalar kullanılır. Kamu protokol tarifesi içindeki ücretsiz aramalar Avea Günübirlik Paket içerisinden dakika harcanmasına neden olmaz.

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın