Avea GSMobil Kampanyalı 3G Paketleri

Avea’nın kullanıcılarına sunduğu 3G kullanılabilen telefonlara sahip, kişiler tarafından uygun Avea GSMobil Kampanyalı 3G Paketleri sizler için oldukça uygundur. Ücretsiz olarak TV izleme imkanı sunan paket, aylık limitiniz içerisinde internet kullanabilmenizi ve ücretsiz görüntülü konuşma yapabilmenizi sağlıyor.

Avea GSMobil Kampanyalı 3G PaketleriPaket içerisinde 3 seçenek mevcut

  1. Hoşgeldin Paket

30 dakika görüntülü konuşabildiğiniz bu seçenek, bir saat ücretsiz Mobilvizyon izleme imkanı da sunuyor. 100MB internet de hattınıza paket kapsamında tanımlanıyor. Eğer bu seçeneği düşünürseniz HOS yazıp 3499’a SMS atmanız yeterli olacaktır. İptali için ise, IPTAL yazıp yine 3499’a SMS gönderebilirsiniz. İptali gerçekleştiği takdirde kalan kullanımlarınız silinmez bitene kadar kullanabilirsiniz.

 

  1. Standart Paket

60 dakika görüntülü konuşma, 3 saat ücretsiz Mobilvizyon ve 250MB internetiyle bu seçenek bir tık üstünü isteyenler için. Bu pakete abone olmak isteyenler ise, STANDART yazıp 3499′a SMS attıkları takdirde abonelikleri başlayacaktır. İptali için ise diğer paketlerde olduğu gibi IPTAL yazıp yine 3499’a SMS atabilirler. İptali gerçekleştikten sonra da kalan kullanımlarınızı değerlendirebilirsiniz.

 

  1. Süper Paket

Bu paket daha mega boyutlarda düşünenler, sınır tanımayanlar için ideal. 150 dakika görüntülü konuşma, 5 saat ücretsiz Mobilvizyon ve 500MB internetiyle adı gibi süper bir paket. Bu pakete abone olmak için ise, SUPER yazıp 3499’a SMS atıp, iptali için ise IPTAL yazıp yine 3499’a gönderebilirsiniz.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın