Avea Ay Boyu Paketi

Avea’nın sadece faturalı hat sahiplerine sunduğu Avea Ay Boyu Paketi sayesinde konuştuğunuz kişiler genellikle avealı ise size büyük bir avantaj sağlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi ay içerisinde avealılarla 3000 dakika konuşmayı kapsayan bir paket türü. Aylık olarak 15 TL ye bu paketi alabilir ve hemen aktivasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Paket içinde kalan kullanımlarınızı öğrenmek için SES yazıp 5555’e sms atarak ne kadar dakikanız kaldığını öğrenebilirsiniz. Sesli yanıt sistemini (9333) arayarak da bu işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirmeniz mümkün.

Avea ay boyu paketi ile 3000 dakika avealılarla özgürce konuşabilirsiniz. Paketi ay içerisinde bir kez kullanabilir ve ikinci kez satın alamazsınız. Ay içerisinde hattınıza tanımlanan 3000 dakika o ay içerisinde kullanılmadığı takdirde, bir sonraki aya devretmez. Kullanacağınız paket kapsamında aynı dakikaları görüntülü arama yapmak için de kullanabilirsiniz.

Avea Ay Boyu Paketi

Ay Boyu Paketi Nasıl Yapılır?

Paketi hemen satın almak için AYBOYU yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. İptalini gerçekleştirmediğiniz sürece aktivasyonunun gerçekleştiği tarih baz alınarak, her ay paketiniz yenilenir.

Ay Boyu Paketi Nasıl İptal Edilir?

Avea ay boyu paket iptali için ise IPTAL AYBOYU yazıp 5555 veya 6031’e göndermeniz yeterli olacaktır. Sonraki süreç için sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın